Гостьова книга

Доставки

Дякуємо, доставкою задоволені, чекаємо на Ваші нові пропозиції

Iрина М
Харькiв
2022-02-17 14:13:15

Доставка продукції

Дякуємо всім і Олечці, і хлопцям! Завжди швидко, чітко і взагалі як з рідними, дякую за вашу працю!

Райко Iрина Миколаївна
Харькiв
2022-02-16 22:16:12

Dostavka kormov 15 / 5 000 Результаты перевода Доставка кормів

Дуже вдячні за доставку кормів для тварин. Працюємо багато років. Завжди точна вага, завжди якісний корм та завжди вчасно. Дякуємо!

Валентин
Харькiв
2022-02-16 19:13:16

Молоко чудове

Молоко смачне! Свіжий! Величезна подяка!

Алексiй
Харькiв
2016-07-03 19:23:20

Дякую за доставку!

Дякую за доставлене замовлення. Оперативно усі привезли. Ввічливі експедитори. Якісний товар. Рекомендую! Дуже зручно робити покупки.

Тетяна М.
Харькiв
2016-07-03 19:00:39Залишіть Ваш відгук, будь ласка:

Заповніть поле ПІБ!NAME_ERR2 Заповніть поле «Тема відгуку»! Введіть текст
Заповніть поле "Місто!"
Заповніть поле Email!
Введіть код Оновити
Неправильний код!

Останні публікації

Спробуйте нашу БРИНЗУ та АДИГЕЙСЬКИЙ СИР

Спробуйте нашу БРИНЗУ та АДИГЕЙСЬКИЙ СИР

06-03-2016

У нашому господарстві бринза та адигейський сир виготовляється із свіжого натурального цільного коров'ячого молока. Спробуйте ці корисні продукти! Це не тільки смачно, але й дуже корисно для зміцнення організму - кісткової системи, нервової та травної систем, здоров'я шкіри, тощо. Ці сири - джерело вітамінів і мінералів! А крім того, бринза та адигейський сир – незамінні інградіенти для найсмачніших національних українських страв!

Пийте наше МОЛОКО!

Пийте наше МОЛОКО!

06-03-2016

Наше фермерське господарство пропонує Вам з доставкою додому натуральне, цільне коров'яче молоко з напрочуд приємними смаковими якостями, яке просто не порівняти з магазинним! Як говорив академік І.П.Павлов, для перетравлення молока апетит не обов'язковий. Склад цього дивовижного продукту настільки багатий на корисні речовини і настільки збалансований, що молоко можна справедливо назвати "легкою їжею".

Унікальна пшениця - ОРГАНІЧНА

Унікальна пшениця - ОРГАНІЧНА

01-12-2015

Цю унікальну пшеницю виростили чудові люди, фермери на Полтавщині. Вони по-справжньому люблять землю та свою справу: повністю обходяться без застосування хімікатів! Більшість корисних властивостей пшениці багаторазово збільшується, якщо ця пшениця органічна. Така пшениця вирощується без застосування хімічних добрив на сертифікованих землях.

Новинки комбікормів

Новинки комбікормів

01-12-2015

Тепер з доставкою додому можна замовити комбікорм для ПЕРЕПЕЛІВ і для КРОЛИКІВ. Як завжди, відмінна якість кормів Граківського комбікормового заводу (Харківська обл.). Комбікорм - складна однорідна суміш різних кормових засобів, підібраних з урахуванням науково-обґрунтованих норм потреби тварин у поживних, мінеральних та біологічно-активних речовинах...