Сир адигейський

 
 • Вага:  1 кг

  На развес

  Виробництво:  Фермеское хозяйство

  Ціна: 65 грн (вроздріб)
              - грн (опт)
  Кількість, шт
  <
  1
  >
   
   
   

Ціна вказана на 26 червня 2016 р.
Оскільки в умовах сучасного ринку ціни часто змінюються, уточнюйте точні ціни товарів у диспетчера за телефонами, вказаними на сайті.
 
Сир адигейський

Останні публікації

Спробуйте нашу БРИНЗУ та АДИГЕЙСЬКИЙ СИР

Спробуйте нашу БРИНЗУ та АДИГЕЙСЬКИЙ СИР

06-03-2016

У нашому господарстві бринза та адигейський сир виготовляється із свіжого натурального цільного коров'ячого молока. Спробуйте ці корисні продукти! Це не тільки смачно, але й дуже корисно для зміцнення організму - кісткової системи, нервової та травної систем, здоров'я шкіри, тощо. Ці сири - джерело вітамінів і мінералів! А крім того, бринза та адигейський сир – незамінні інградіенти для найсмачніших національних українських страв!

Пийте наше МОЛОКО!

Пийте наше МОЛОКО!

06-03-2016

Наше фермерське господарство пропонує Вам з доставкою додому натуральне, цільне коров'яче молоко з напрочуд приємними смаковими якостями, яке просто не порівняти з магазинним! Як говорив академік І.П.Павлов, для перетравлення молока апетит не обов'язковий. Склад цього дивовижного продукту настільки багатий на корисні речовини і настільки збалансований, що молоко можна справедливо назвати "легкою їжею".

Унікальна пшениця - ОРГАНІЧНА

Унікальна пшениця - ОРГАНІЧНА

01-12-2015

Цю унікальну пшеницю виростили чудові люди, фермери на Полтавщині. Вони по-справжньому люблять землю та свою справу: повністю обходяться без застосування хімікатів! Більшість корисних властивостей пшениці багаторазово збільшується, якщо ця пшениця органічна. Така пшениця вирощується без застосування хімічних добрив на сертифікованих землях.

Новинки комбікормів

Новинки комбікормів

01-12-2015

Тепер з доставкою додому можна замовити комбікорм для ПЕРЕПЕЛІВ і для КРОЛИКІВ. Як завжди, відмінна якість кормів Граківського комбікормового заводу (Харківська обл.). Комбікорм - складна однорідна суміш різних кормових засобів, підібраних з урахуванням науково-обґрунтованих норм потреби тварин у поживних, мінеральних та біологічно-активних речовинах...