Доставка і оплата

Доставка замовлення по Харкову:
Доставка продуктів харчування та кормів по Харкову проводиться протягом 7-10 днів після Вашого замовлення за телефоном. Якщо машина працює у день Вашого замовлення у Вашому районі, то доставка буде здійснена того ж дня. Якщо швидше зібрані замовлення, то доставка швидше, ніж через 7-10 днів. Доставка машиною до 2т максимум. Оптові замовлення розвозимо набагато швидше.

Доставка замовлення по області:
Доставка продуктів харчування та кормів у роздріб по Харківській області здійснюється протягом 1-1,5 місяця, іноді швидше за — це залежить від величини замовлення, дати, дальності району, котрий іноді погодних умов. Тому, шановні покупці, дзвоніть нам заздалегідь – хоч би за тиждень. Якщо Ви живете в далеких важкодоступних навесні, восени та взимку селах, то враховуйте при замовленні погодні умови та можливості до Вас проїхати — та, будь ласка, попереджайте про це наших співробітників. Тоді вони заздалегідь спланують, як краще доставити Вам замовлення.


Замовляйте продукти та корми за телефонами:
(067) 574-44-54
(067) 574-82-62Доставка фермерських продуктів
Доставка молока, молочних та м'ясних продуктів з фермерського господарства здійснюється за м.Люботин, п.Песочин та іншими населеними пунктами Люботинського напрямку, а також районами Харкова, що належать до Холодної Гори. Інші райони доставки обумовлюються окремо.

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам за телефонами:
(067) 570-07-19


 
Доставка і оплата

Останні публікації

Спробуйте нашу БРИНЗУ та АДИГЕЙСЬКИЙ СИР

Спробуйте нашу БРИНЗУ та АДИГЕЙСЬКИЙ СИР

06-03-2016

У нашому господарстві бринза та адигейський сир виготовляється із свіжого натурального цільного коров'ячого молока. Спробуйте ці корисні продукти! Це не тільки смачно, але й дуже корисно для зміцнення організму - кісткової системи, нервової та травної систем, здоров'я шкіри, тощо. Ці сири - джерело вітамінів і мінералів! А крім того, бринза та адигейський сир – незамінні інградіенти для найсмачніших національних українських страв!

Пийте наше МОЛОКО!

Пийте наше МОЛОКО!

06-03-2016

Наше фермерське господарство пропонує Вам з доставкою додому натуральне, цільне коров'яче молоко з напрочуд приємними смаковими якостями, яке просто не порівняти з магазинним! Як говорив академік І.П.Павлов, для перетравлення молока апетит не обов'язковий. Склад цього дивовижного продукту настільки багатий на корисні речовини і настільки збалансований, що молоко можна справедливо назвати "легкою їжею".

Унікальна пшениця - ОРГАНІЧНА

Унікальна пшениця - ОРГАНІЧНА

01-12-2015

Цю унікальну пшеницю виростили чудові люди, фермери на Полтавщині. Вони по-справжньому люблять землю та свою справу: повністю обходяться без застосування хімікатів! Більшість корисних властивостей пшениці багаторазово збільшується, якщо ця пшениця органічна. Така пшениця вирощується без застосування хімічних добрив на сертифікованих землях.

Новинки комбікормів

Новинки комбікормів

01-12-2015

Тепер з доставкою додому можна замовити комбікорм для ПЕРЕПЕЛІВ і для КРОЛИКІВ. Як завжди, відмінна якість кормів Граківського комбікормового заводу (Харківська обл.). Комбікорм - складна однорідна суміш різних кормових засобів, підібраних з урахуванням науково-обґрунтованих норм потреби тварин у поживних, мінеральних та біологічно-активних речовинах...